pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Jakie usługi świadczy pomoc drogowa?

Pomoc drogowa pomaga kierowcom w sytuacji, kiedy dojdzie do stłuczki, wypadku lub innych awarii pojazdu. Dzięki tego rodzaju przedsiębiorstwom można szybko i bezproblemowo przetransportować samochód do serwisu lub naprawić go na miejscu. Jak wiadomo, awarie zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach, dlatego też warto wcześniej zapoznać się z ofertą pomocy drogowej, aby w razie problemu wiedzieć, do kogo się zwrócić.

Jakie usługi są oferowane przez pomoc drogową?

Jeżeli na trasie dojdzie do stłuczki, kolejne kroki są dla większości raczej jasne – konieczne jest zadzwonienie do pomocy drogowej, która oferuje autoholowanie. Jeżeli auto nagle stanie, również warto od razu skontaktować się z pomocą drogową. Podczas rozmowy specjalista zada kilka pytań, dzięki którym postara się ustalić, co jest przyczyną usterki i czy da się ją naprawić na miejscu, czy może konieczne będzie odholowane pojazdu do serwisu samochodowego.

Pomoc drogowa jest w stanie pomóc w sytuacji, kiedy na trasie zabraknie paliwa w baku. W zakresie pomocy drogowej jest także dowiezienie innych płynów eksploatacyjnych jak olej czy płyn do chłodnicy. W sytuacji, gdy w aucie przestały działać któreś ze świateł mimo braku przepalonej żarówki, bądź wycieraczki odmówiły posłuszeństwa, możliwym powodem jest przepalenie bezpiecznika. Takie problemy również można rozwiązać na drodze.

Bardzo często pojawiającą się awarią jest przebicie opony. Obecnie profesjonalne firmy świadczące usługi pomocy drogowej posiadają profesjonalny sprzęt, dzięki któremu mogą naprawić przebitą oponę w krótkim czasie bez konieczności holowania pojazdu do serwisu. W zakresie pomocy drogowej jest również awaryjne odpalanie auta, które konieczne jest w sytuacji, kiedy akumulator zostanie całkowicie rozładowany.

Comments are closed.