pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Assistance – usługi bezgotówkowe

Ubezpieczenie OC samochodu obowiązuje każdego właściciela auta, zapewniając mu podstawową ochronę finansową sytuacji, gdy dojdzie do wypadku drogowego. Zakres tej ochrony możesz rozszerzyć, jeśli zdecydujesz się na assistance komunikacyjne. Możesz je wykupić obligatoryjnie w ramach OC lub dodatkowo jako jedną z usług autocasco. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku otrzymujesz gwarantowane wsparcie podczas zdarzenia drogowego, finansowane z Twojego ubezpieczenia. W naszym serwisie realizujemy usługi objęte ubezpieczeniem assistance.

W przypadku poważnej awarii pojazdu lub jego uszkodzenia na skutek wypadku organizujemy transport do wskazanego warsztatu. Dysponujemy autolawetami przystosowanymi do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych. Jeśli silnik zgasł na postoju, a akumulator jest rozładowany, zapewniamy bezpłatnie awaryjne odpalanie za pomocą urządzenia rozruchowego. Oferujemy również dowóz paliwa i wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Usługi świadczone w ramach assistance rozliczamy bezgotówkowo z Twoim ubezpieczycielem.
Masz problem z samochodem na drodze w okolicach Świdnicy? Skorzystaj z pomocy serwisu NAVECTOR. Dojedziemy o każdej porze dnia i nocy, także w niedzielę lub święto.