pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Assistance komunikacyjne – usługi bezgotówkowe w Świdnicy

Ubezpieczenie OC samochodu obowiązuje każdego właściciela auta, zapewniając mu podstawową ochronę finansową w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku drogowego. Zakres tej ochrony możesz rozszerzyć, jeśli zdecydujesz się na assistance komunikacyjne. Możesz je wykupić obligatoryjnie w ramach OC lub dodatkowo jako jedną z usług autocasco. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku otrzymujesz gwarantowane wsparcie podczas zdarzenia drogowego, finansowane z Twojego ubezpieczenia. W naszym serwisie realizujemy usługi objęte ubezpieczeniem assistance.

W przypadku poważnej awarii pojazdu lub jego uszkodzenia na skutek wypadku organizujemy transport do wskazanego warsztatu. Dysponujemy autolawetami przystosowanymi do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych. Jeśli silnik zgasł na postoju, a akumulator jest rozładowany, zapewniamy bezpłatnie awaryjne odpalanie za pomocą urządzenia rozruchowego. Oferujemy również dowóz zapasu paliwa i pozbywamy się drobnych usterek na miejscu zdarzenia. Usługi świadczone w ramach assistance komunikacyjnego rozliczamy bezgotówkowo z Twoim ubezpieczycielem.

Masz problem z samochodem na drodze w okolicach Świdnicy? Skorzystaj z pomocy serwisu NAVECTOR. Dojedziemy o każdej porze dnia i nocy, także w niedzielę lub święto.

Pomoc bez nieprzewidzianych kosztów

W ramach assistance świadczymy pomoc kierowcom samochodów osobowych i dostawczych bez nieprzewidzianych kosztów. Nie musisz przepłacać za holowanie czy naprawę na miejscu zdarzenia, jeśli wybrałeś pakiet, który zawiera wszystkie niezbędne usługi. W zależności od tego, co obejmuje ubezpieczenie Twojego samochodu, możesz w jego ramach skorzystać z:

  • pomocy w przypadku zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków wewnątrz auta,
  • pomocy przy usuwaniu usterek,
  • pomocy w holowaniu,
  • pomocy po wypadku drogowym.

Assistance przydaje się nie tylko w Polsce, ale także za granicą. NAVECTOR zasięgiem swojej działalności obejmuje przede wszystkim Świdnicę, Świebodzice oraz najbliższą okolicę, a także teren całej Polski i Europy Zadzwoń już teraz i zapytaj o szczegóły oferty. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.