pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Dowóz paliwa dla kierowców w Świdnicy i Świebodzicach

Zapewne żaden kierowca nie wyobraża sobie sytuacji, że w trakcie podróży silnik nagle zatrzyma się z powodu pustego baku. Tankowanie to jedna z podstawowych czynności przygotowawczych, jakie wykonujesz się przez każdą dłuższą podróżą. A jednak nie jest wcale rzadkością, że kontrolka zaświeci się niespodziewanie i pozostaje jazda na oparach do najbliższej stacji benzynowej. Problem pojawia się wtedy, gdy jest ona za daleko. Jeśli zapomniałeś zatankować, nie dopełnił tego obowiązku ktoś z Twoich bliskich lub też przeliczyłeś się z możliwościami samochodu – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapewniamy dowóz paliwa do miejsca, w którym się znajdujesz, a jeśli pojawi się dodatkowy problem, wykonamy też odpalanie silnika lub wykonamy inne drobne naprawy.

Oferujemy dowóz paliwa każdego rodzaju bez względu na to, czy jeździsz autem z silnikiem diesla, czy benzynowym. Usługę świadczymy też bezgotówkowo, jeśli obejmuje ją Twoje ubezpieczenie komunikacyjne. Wskaźnik paliwa działa nieprawidłowo? Zapomniałeś zatankować lub założyłeś, że dojedziesz na resztkach paliwa do celu? Jeśli zaskoczył Cię pusty bak, skontaktuj się z nami i zamów dowóz paliwa. Dojedziemy najszybciej, jak to możliwe.

Gdzie pomagamy?

Swoje usługi świadczymy przede wszystkim w Świdnicy i Świebodzicach oraz najbliższej okolicy. Dostarczamy paliwo kierowcom samochodów osobowych i dostawczych. Niezależnie od tego, którym z rodzajów Twoje auto jest zasilane, dowieziemy każdą ilość.

Możemy zarówno zasilić bak Twojego samochodu paliwem, jak i odholować je we wskazane miejsce – wedle Twojego życzenia. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie, pomagając kierowcom w bezpiecznym dotarciu do celu podróży. Nikogo nie zostawiamy w potrzebie. Jeśli Ty też potrzebujesz naszego wsparcia technicznego, zadzwoń pod numer +48 605 600 421. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy także w niedziele i święta.

Zabrakło paliwa w drodze na ważne spotkanie biznesowe? Szef z pewnością nie będzie zadowolony z Twojego spóźnienia, a tłumaczenie raczej na nic się nie zda. A może zapomniałeś zatankować, jadąc na rodzinną Wigilię? Zimne potrawy świąteczne już nie będą smakowały tak samo. Chcesz dojechać na czas? Po prostu zadzwoń. W każdym z tych przypadków liczy się szybka reakcja. Twoim współpracownikom i szefowi oszczędzimy bezczynnego czekania i straty czasu, Twojej rodzinie niepotrzebnych nerwów, w Tobie stresu. Dowieziemy zapas paliwa, abyś mógł szybko dotrzeć na umówione spotkanie.