pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Awaryjne odpalanie silnika w autach – Świdnica, Świebodzice

Jednostki napędowe samochodów osobowych czy dostawczych często mają bardzo wysokie wymagania. Dlatego, kiedy warunki pogodowe są niekorzystne, zdarza się, że zawodzą i gasną podczas postoju na światłach czy na parkingu. Jeśli dodatkowo masz rozładowany akumulator, ponowne uruchomienie silnika będzie niemożliwe. Takie zdarzenia często dotykają kierowców w okresie zimy, kiedy niskie temperatury źle wpływają na pracę układu napędowego i akumulatora. Kiedy auto utknie na poboczu czy na zapomnianym parkingu, nie musisz zamawiać holowania samochodu. Zapewnimy Ci awaryjne odpalanie silnika za pomocą specjalnego urządzenia rozruchowego.

Problemy z gasnącym zimą silnikiem nie są rzadkością. Poszukiwanie kierowcy, który dysponuje kablami i zechce udzielić pomocy, nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli znajdujesz się na mało uczęszczanej drodze. Zadzwoń do nas! Dojedziemy najszybciej jak to możliwe i pomożemy Ci ruszyć w dalszą drogę. Awaryjne odpalanie silnika potrwa tylko chwilę, a Ty nie stracisz cennego czasu. Działamy na drogach w okolicy Świdnicy. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku.

Uruchamianie awaryjne samochodu – jak przebiega?

Samodzielne uruchamianie rozładowanego akumulatora może przynieść więcej szkody niż pożytku, zwłaszcza jeśli kierowca robi to po raz pierwszy w życiu. Podejmując się tak łatwej z pozoru naprawy, można popełnić mnóstwo błędów. Jako specjaliści oferujemy bezpieczne i profesjonalne uruchamianie awaryjne samochodu. Dlaczego warto wezwać nas w takiej sytuacji? Przede wszystkim:

  • korzystamy z odpowiednich narzędzi i kabli rozruchowych, dostosowanych do mocy silnika,
  • dokładnie przestrzegamy instrukcji obsługi pojazdów,
  • dbamy o bezpieczeństwo kierowców i samochodów – zawsze odblokowujemy auto na pobocze,
  • przestrzegamy zalecanej odległości pomiędzy pojazdami podczas awaryjnego uruchamiania samochodu,
  • wiemy jak bezpiecznie posługiwać się kablami rozruchowymi,
  • zawsze sprawdzamy czy silnik działa już poprawnie.

Jeśli Twój akumulator rozładował się w najmniej oczekiwanym momencie w czasie podróży, nie wahaj się skorzystać z naszej pomocy. Dojedziemy szybko na miejsce zdarzenia, pomożemy Ci właściwie uruchomić auto, a Ty wyruszysz bezpiecznie w dalszą drogę. Zadzwoń pod numer +48 605 600 421 i wezwij naszych fachowców o każdej porze dnia i nocy.