pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Pomoc w wymianie koła w autach osobowych i dostawczych

„Złapanie gumy” to jedna z najczęstszych usterek, jakie przydarzają się kierowcom od czasu montażu w pojazdach kół wypełnianych powietrzem. Obrazek stojącego na poboczu auta uniesionego na lewarku z pewnością nie jest nikomu obcy. To pozornie proste i podstawowe zadanie, z którym powinien uporać się każdy, może nieść za sobą sporo problemów, jeśli zdarzy się w niesprzyjających okolicznościach. Jedziesz na służbową kolację i masz na sobie elegancki strój? Uszkodziłeś koło na miękkiej drodze, na której nie możesz użyć podnośnika? Miałeś pecha i przebiłeś oponę już po raz drugi w tym tygodniu, w związku z czym nie dysponujesz sprawnym zapasem? Te i inne sytuacje, takie jak brak klucza do kół, lewarka czy zapieczona śruba, mogą sprawić, że banalna usterka stanie się poważnym problemem.

W NAVECTOR znajdziesz jego rozwiązanie! Nie tylko zapewnimy pomoc w wymianie uszkodzonego koła, ale też zajmiemy się awaryjnym odpalaniem silnika, który nie chce wystartować na mrozie, dowieziemy zapas paliwa albo wymienimy przepaloną żarówkę. Dysponujemy sprzętem i narzędziami, które poradzą sobie z każdą śrubą. Zadzwoń do nas! Błyskawicznie dojedziemy na miejsce i wymienimy uszkodzone koło, abyś mógł bez przeszkód kontynuować podróż.

Jak pomagamy?

Klientom oferujemy pomoc w zakresie demontażu uszkodzonego i montażu sprawnego koła. Każda wymiana przez naszych specjalistów kończy się sukcesem, ponieważ w pracy kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami. Pomagamy przede wszystkim w:

  • przetransportowaniu auta na pobocze, aby nie blokowało drogi innym kierowcom,
  • właściwym uruchomieniu pojazdu,
  • bezpiecznym demontażu i montażu koła wraz ze wszystkimi elementami.

Dysponujemy własnymi, specjalistycznymi narzędziami, które zawsze zabieramy ze sobą. Jeśli brakuje Ci koła zapasowego, klucza do odkręcenia uszkodzonego, lewarka czy nawet kamizelki odblaskowej, będziemy mieć je przy sobie.

Nie każdy może samodzielnie wymienić oponę w aucie. Często zdarzają się sytuacje, gdy kierowca nie potrafi tego zrobić lub nie ma możliwości zająć się demontażem i montażem. Właśnie wtedy warto zadzwonić po nas – specjalistów z doświadczeniem, którzy od lat działają jako pomoc kierowcom w nagłych przypadkach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w święta. Jeśli zatem przebiłeś oponę w nocy, w Wigilię, spiesząc się na rodzinną kolację czy w Wielkanocny poranek, możesz śmiało do nas zadzwonić.