pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Autopomoc dla kierowców w Świdnicy i Świebodzicach

Samochód jest złożony z wielu podzespołów i detali, które niekiedy ulegają awariom. Wystarczy, że wjedziesz w dziurę w jezdni lub nadmiernie rozgrzejesz silnik. Kiedy na desce rozdzielczej zapali się ostrzegawcza kontrolka, a Ty właśnie jesteś w dłuższej służbowej podróży, z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie profesjonalna autopomoc dla kierowców w Świdnicy i Świebodzicach. Znajdziesz ją w naszym serwisie. Nie tylko dojedziemy na miejsce zdarzenia, ale też – dzięki dostępnym narzędziom i urządzeniom – szybko zdiagnozujemy usterkę. Jeśli okaże się poważna, zapewnimy holowanie do warsztatu. W przypadku drobniejszych problemów naprawę wykonamy na miejscu.

Dysponujemy nie tylko bogatym wyposażeniem sprzętowo-narzędziowym, ale też doświadczeniem, które pozwoli nam uporać się z wieloma problemami bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Sprawdzimy kod błędu, który pozwoli nam określić przyczynę i rodzaj usterki. W razie potrzeby wymienimy niesprawną żarówkę czy zawodny czujnik, odblokujemy alarm, sprawdzimy styki przewodów, wymienimy bezpieczniki. Oferujemy autopomoc dla kierowców w Świdnicy i okolicach, nie tylko miejscowym, ale również tym, którzy są przejazdem i potrzebują wsparcia. Zablokowałeś hamulec postojowy? Poziom oleju silnikowego jest niepokojąco niski? Zadzwoń po autopomoc NAVECTOR. Dojedziemy o każdej porze, także w niedzielę lub święto.

Drobne naprawy

Podejmujemy się także wykonywania drobnych napraw w nieprzewidzianych sytuacjach. Niezależnie od tego, jakiego podzespołu czy części dotyczy usterka, zawsze mamy przy sobie komplet narzędzi potrzebnych do jej usunięcia. Jesteśmy fachowcami, którzy doskonale znają się na motoryzacji, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie pomóc w potrzebie kierowcom samochodów osobowych i dostawczych.

Nawet jeśli z pozoru Twoje auto wydaje się być całkiem sprawne, nieprzewidywalna usterka może przytrafić Ci się w każdej chwili. Właśnie dlatego, warto mieć pod ręką numer do sprawdzonego fachowca, który przyjedzie niezależnie od pory dnia. Tak właśnie działamy w NAVECTOR. Szybko, sprawnie i zawsze tam, gdzie nas potrzebują.

Wykonujemy drobne naprawy na drodze za pomocą profesjonalnych narzędzi. Zawsze najpierw diagnozujemy przyczynę usterki, aby przywrócić jak najszybciej sprawność Twojego pojazdu. Dlatego, jeśli potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy, zadzwoń. Czekamy na Twoje zgłoszenie 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.