pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Autoholowanie – Świdnica i okolice

Uczestnictwo w ruchu drogowym wiąże się z ryzykiem stłuczki czy wypadku. Zarówno one, jak i poważne awarie silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu kierowniczego czy innych istotnych podzespołów pojazdu mogą sprawić, że auto nie będzie się kwalifikowało do dalszej jazdy. Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest autoholowanie. Nie w każdej sytuacji możesz skorzystać z pomocy znajomych i pociągnięcia Twojego auta na linie. Zablokowane koła, kierownica lub inne poważne usterki nie tylko stwarzają barierę natury technicznej. Nie pozwalają na to również przepisy o ruchu drogowym. Dlatego do przewiezienia auta jest niezbędna specjalistyczna laweta.

Autoholowanie jest jedną z usług, jakie świadczy NAVECTOR. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami, za których pomocą możemy transportować zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Oferujemy holowanie w okolicach Świdnicy, ale również na dalsze odległości, w ramach usługi assistance. Jeśli uczestniczyłeś w wypadku, wpadłeś w poślizg i wjechałeś do rowu lub silnik odmówił posłuszeństwa, autolaweta rozwiąże Twoje problemy. Zadzwoń do nas, a dojedziemy najszybciej jak to możliwe i bezpiecznie przetransportujemy Twój pojazd we wskazane miejsce.

Potrzebna laweta? Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku! Już od lat działamy na obszarze Świdnicy i okolic, zapewniając tanie holowanie wszystkim zaskoczonym na drodze nieprzyjemną usterką samochodu. Ofertę kierujemy zarówno do kierowców poruszających się samochodami osobowymi, jak i dostawczymi.