pomoc@navector.pl
+48 605 600 421

24/7

Autoholowanie pojazdów samochodowych
– Świdnica i okolice

Uczestnictwo w ruchu drogowym wiąże się z ryzykiem stłuczki czy wypadku. Zarówno one, jak i poważne awarie silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu kierowniczego czy innych istotnych podzespołów mogą sprawić, że auto nie będzie się kwalifikowało do dalszej jazdy. Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest autoholowanie pojazdów w Świdnicy i Świebodzicach, które oferujemy.

Nie w każdej sytuacji możesz skorzystać z pomocy znajomych i pociągnięcia Twojego auta na linie. Zablokowane koła, kierownica lub inne poważne usterki nie tylko stwarzają barierę natury technicznej. Nie pozwalają na to również przepisy o ruchu drogowym. Dlatego do przewiezienia auta jest niezbędna specjalistyczna laweta.

Autoholowanie pojazdów jest jedną z usług, jakie świadczy NAVECTOR. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i samochodami, dzięki którym możemy transportować zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Oferujemy pomoc specjalistycznej lawety w okolicach Świdnicy, ale również na dalsze odległości, w ramach usługi assistance. Jeśli uczestniczyłeś w wypadku, wpadłeś w poślizg i wjechałeś do rowu lub silnik odmówił posłuszeństwa, rozwiążemy Twoje problemy. Zadzwoń do nas, a dojedziemy najszybciej jak to możliwe i bezpiecznie przetransportujemy Twój pojazd we wskazane miejsce.

Tanie holowanie w Świdnicy

Potrzebna laweta? Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku! Już od lat działamy na obszarze Świdnicy i okolic, zapewniając tanie holowanie wszystkim kierowcom zaskoczonym na drodze nieprzyjemną usterką samochodu. Ofertę kierujemy zarówno do osób poruszających się autami osobowymi, jak i dostawczymi.

Zalety taniego holowania w Świdnicy:

  • Twoje auto zostanie przetransportowane do najbliższego warsztatu samochodowego lub pod wskazany adres w sposób bezpieczny,
  • szybko otrzymasz pomoc fachowców w korzystnej cenie,
  • nie musisz zostawiać pojazdu na miejscu zdarzenia, gdzie nie byłoby bezpieczne.

Gwarantujemy, że Twój samochód dotrze na miejsce w takim stanie, w jakim go zastaniemy. Dysponujemy własną flotą pojazdów, które pozwalają nam na bezpieczny transportu aut osobowych i dostawczych w obrębie Świdnicy i okolic. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, podasz dokładną lokalizację, a my podstawimy lawetę.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy fachowcami z zamiłowaniem do motoryzacji. Doskonale rozumiemy, że samochody psują się nieoczekiwanie i w niewłaściwym momencie. Dlatego też, chcemy nieść pomoc wszystkim kierowcom, którzy nie mogą ruszyć z miejsca i dotrzeć do celu samodzielnie. Zadzwoń do nas, jeśli:

  • zabrakło Ci paliwa,
  • potrzebujesz holowania,
  • złapałeś gumę,
  • Twój samochód uległ awarii.

Przyjedziemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.